Body Wraps » Služby

Body Wraps SLIM


Co jsou Body Wraps SLIM?

Body Wraps SLIM je hubnoucí metoda, při které vidíte výsledek hned. Po jedné kúře je měřitelný úbytek 5-30 cm z celkového obvodu těla měřeno na 9 místech na těle. Tyto výsledky jsou měřitelné po wrapu a za 4 dny. Wrapy jsou detoxikační a právě tato detoxikace těla zajistí měřitelné úbytky hned po zábalu a po 4 dnech. Je to díky lymfatickému systému, který jsme aktivovali, a který začal správně pracovat.

Body Wraps SLIM pomáhají ženám získat jejich vysněnou postavu, proštíhlit a zpevnit problematické partie těla, které ani pravidelným cvičením nevycvičíte. Tento Body Wrap SLIM si také oblíbily maminky po porodu, kterým pomáhá snadněji a rychleji nastartovat hubnutí nadbytečných kilogramů, které nabraly během těhotenství a Body Wrap jim znovu obnoví elasticitu pokožky. 

Body Wraps SLIM jsou vhodné i pro muže.

V oblastech jako je břicho, pas, hýždě a nohy jsou největší úbytky. Největší úbytky hlavně v dolních končetinách mají klienti, kteří trpí zadržováním vody v těle.Jak Body Wraps SLIM probíhá?

Body Wraps SLIM trvá 90 min (30 min - vysvětlení, měření, wrapování celého těla do speciálních bandáží, 10-30 min cvičení ve wrapu, 30-50 min ležení ve wrapu). Bandáže Body Wraps jsou namočeny ve speciálním roztoku, který je připraven z profesionálního produktu Body Wraps (směsi kaolínu obohaceného o vzácné minerály a zelené čaje). Tento produkt je čistě přírodní a dermatologicky testován. Profesionálními bandážemi Body Wraps Vám speciálním způsobem zawrapujeme tělo tak, aby jsme docílili komprese a tou aktivovali lymfatický systém. Body Wraps SLIM je celotělový zábal od kotníku po ramena.


Péče před Body Wrapem

2 hodiny před Body Wrapem SLIM nejíst. Osprchovat se, nejlépe provést peeling celého těla nemastným peelingem, nekrémovat se.
Zvýšit pitný režim na 2,5 - 3 litry čisté vody denně.


Jakto, že je metoda Body Wraps SLIM účinná?

1.) Lymfodrenáž: Speciální wrapovací technikou vynikne komprese a tím se Vám rozhýbe lymfatický systém, což vede k vylučování přebytečné vody z těla ven (úbytek pokračuje i další dny).
2.) Detoxikace: Tento skvělý zábal Vám vytáhne škodlivé toxiny z tukových buněk a jako jeden z mála i těžké kovy. Během detoxikace se Vaše tukové buňky zmenší a tím docílíme i úbytku v tělesném objemu v cm.
3.) Pohyb: Nastartuje metabolismus i lymfatický systém - vše začne fungovat rychleji.
4.) Aloe Vera: Pomocník při detoxikaci organismu. Ideální užívat během celé detoxikační a zeštíhlující kúry.


Kolik Body Wrapů potřebuji?

1.) Body Wraps SLIM můžete použít k jednorázovému zeštíhlení před plesem, svatbou, párty či oslavou. Hubne se již po 1. wrapu.
2.) Body Wrap SLIM hubnoucí kúra vhodná pro klienty se zvýšeným BMI. Doporučujeme 6x aplikovat Body Wrap s odstupem 7 - 10 dnů (dle dohody s wrapařkou) a následně udržovací kúra 1 x za měsíc k udržení dosažených výsledků.


Výhody Body Wraps SLIM

- okamžité zeštíhlení postavy, měřitelný úbytek centimetrů 5-30 cm (měřeno na 9 místech na těle) po 4 dnech
- aktivace lymfatického systému - odstranění nadbytečné vody v těle, snížení oteklosti
- lepší zažívání, pravidelná peristatika, odstranění pocitu nafouklého břicha
- vhodný pro ženy i muže
- pomáhá maminkám po porodu navracet postavy do původní velikosti
- dochází k redukci tuku, zeštíhlení postavy při pravidelném ošetření až o jednu konfekční velikost
- detoxikace organismu, snížení únavy, posiluje imunitní systém
- vyhlazení celulitidy a strií
- protizánětlivý účinek - pomáhá léčit akné, lupénku, ekzémy
- čistě přírodní produkt, obsahuje vitamíny, minerály
- vyhlazuje vrásky, stahuje póry. Vaše pokožka bude hebká, jemná a hladká
- dodává energii
- urychluje metabolismus a tím aktivuje hubnutí
- odstraňuje bolesti hlavy


Kontraindikace Body Wraps SLIM:

- těhotenství, šestinedělí, císařský řez 6 měsíců po porodu
- kardiovaskulární choroby
- infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
- plnohodnotné kojení