Nehtové studio » Služby

Manikúra

Nejprve Vám ruce ponoříme do teplé vodní lázně se solí a mýdlovými bublinkami. Poté ošetříme nehtové lůžko od kůžiček a blanky, upravíme tvar nehtu. Naneseme peeling v okolí nehtového lůžka a po celé ruce, který následně opláchneme pod tekoucí vodou. Výživným krémem provedeme krátkou masáž rukou a místa kolem nehtového lůžka. Nehty nalakujeme výživným lakem nebo provedeme IBX systém, P-Shine nebo permanentní lakování. Poté si můžete vybrat barvu laku. Na závěr je ošetření okolí nehtového lůžka olejem.

P-shine

P-shine

Přírodní manikúra, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí, nevyživené nehty bez lesku. Může se provést i po odstranění umělých nehtů nebo jako součást manikúry. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtů a prokrví se nehtové lůžko. Obsahem je křemičitá hlinka, včelí vosk a vitamíny. Doporučujeme po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Gellak na přírodní nehet

Permanentní lakování na přírodní nehet
  • lak, který se nanese na přírodní nehet a necháme vytvrdit
  • přírodní nehet se nepiluje, na nehet se nanáší lak, který se vytvrdí v UV nebo CFLL lampě. Jeho intenzivní barva vydrží až tři týdny.
  • snadno se odstraní, opět bez pilování
  • na výběr je z široké škály barev

Nehtová modeláž (gelové nehty)

Nehtová modeláž (gelové nehty)

se může provádět dvěma způsoby. Na:

  • nehtové typy - na lehce zdrsnění nehet upravený a odmaštěný nehet nalepím do poloviny lůžka nehtový typ. Opiluji přechod a nehet upravím do daného tvaru. Očistím a nanáším materiál
  • nehtové šablony - na nehet nasadím šablonu, na kterou nanáším materiál a vymodeluji nehet podle požadovaného tvaru
  • potažení přírodního nehtu gelem - provedeme klasickou manikuru bez lázně a na očištěný a upravený nehet nanáším materiál.

Booster systém - kaučukové nehty

Optické prodloužení nehtového lůžka

Jedná se pružné gely vyrobené na bázi kaučukového gelu.

Jsou vhodné na zpevnění přírodních nehtů a modeláže bez pilování, pro práci s problematickými, křehkými i poničenými nehty.
Vyrovnávají nerovnosti nehtového lůžka, udržují nehty zdravé a silné.

Masáž rukou

Peeling rukou

Ruce používáme každý den. Namáháme jak svaly, tak klouby, a proto si čas od času také potřebují odpočinout a nechat se hýčkat. Pokud masáž rukou budete provádět pravidelně, budete mít hebkou kůži na rukou, dlaních i pažích. Bude zdravější, nehty pevňejší. Získáte uvolnění  pro celé ruce a po celodenní námaze nebudou tak napnuté. Uvolní se napětí rukou, uvolní se napětí po celém těle. 

Jak paže, tak prsty denně namáháme - zaslouží si proto vlastní dokonalou péči. Dopřejte i jim odpočinek a nechte je hýčkat.

Zdobení nehtů

Zdobení nehtů

Veliká škála zdobení - kamínků, barevných gelů, flitrů, ... Na Vaše nehty vytvoříme kresby - akrylovými barvami (tzv. ruční malba) květy, motýlky, lístky,..., gely nebo jen drobné zdobení. Možnost zdobení i při manikúře a i na nehty nohou.

Parafínová lázeň

Parafínová lázeň

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Působí blahodárně na celou nervovou soustavu, po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky.

Pravidelnými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači. Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Účinné je opakovat parafínový zábal alespoň 1 x za 4 týdny v rámci celkového ošetření pleti.

Peeling rukou

Peeling rukou

Peeling rukou pomáhá odstranit přebytečné odumřelé kožní buňky. Pomáhá vyhladit pleť a sjednotit její barevný odstín u pokožky, která dodává rukám unavený, našedlý a hrubý vzhled. 

Po aplikaci peelingu se směsí z mrtvého moře a přírodních vonných olejů máte ihned pocit jemných a vyhlášených rukou. Ruce tak mohou lépe dýchat. Pravidelná péče o ně Vám zaručí pomalejší stárnutí a krásnější vzhled. 

Po peelingu je vhodná také masáž rukou nebo maska na ruce, která jim dodá vláčnost. 

Provádění peelingu je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Maska na ruce

Peeling rukou

Jedinečné složení masky na ruce intenzivně vyživuje a regeneruje pokožku rukou. Omezuje praskání a rohovatění pokožky. Maska udržuje vlhkost, vyhlazuje a dodává kůži elasticitu. Ruce se stávají sametové hladké, měkké.

Vynikající doplněk k manikúře.