Prodlužování řas » Služby

Metoda řasa na řasu

Jedná se o permanentní prodloužení řas  metodou řasa na řasu.  Řasy jsou voděodolné a ultralehké, na očích je ani necítíte. Doplnění je nutné každých 3 - 5 týdnů, záleží na cyklu obměny  přírodních řas. Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky. Používáme řasy o síle 0,15.

Díky různým délkám a zatočení řas se metoda přizpůsobuje jakémukoliv oku tak, aby byl výsledný efekt maximálně slušivý a zároveň přirozený. Tuto metodu doporučujeme klientkám, pro které je přirozenost na prvním místě.


Cashmerové řasy

Jedná se o klasickou metodu s použitím speciálně upravených řas. Cashmerové  řasy jsou revoluční produkt, který dokonale plní konečnou funkci prodlužování řas - svěží a plný objem bez zatížení. Tyto řasy dostaly své pojmenování podle luxusní látky kašmír, protože se pyšní stejnými vlastnostmi: jemností, hebkostí a leskem. Z toho plynou také výhody této metody: poloviční hmotnost ,,kašmírové” řasy ve srovnání s klasickou syntetickou řasou stejné tloušťky prodlužuje nosnost jedné aplikace až o 40% díky tomu, že nedochází k téměř žádnému zatížení přírodních řas. Řasy jsou úžasně jemné, avšak nepřekonatelně odolné, svůj tvar si drží i v extrémních tepelných podmínkách (sauna apod.).